אודות אוף סקרין

שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
אוף סקרין הוא כתב-עת חדש לקולנוע שמנסה לשלב בין כתיבה עיונית תאורטית למדיום המקוון. הטקסטים באוף סקרין מיועדים לפנות לקהל קוראים רחב שמתעניין בקולנוע אך בשמירה על האפשרות להעמיק בטענות ולהרחיב בניתוחים.
 
לאוף סקרין אופי קבוצתי. לכל מהדורה מתמנה עורך.ת מצוות הכותבות והכותבים, רובם סטודנטים לקולנוע. העורך.ת בוחר את נושא המהדורה אותו הכותבות והכותבים מוזמנים לפרש בחופשיות למקום עליו יאהבו לכתוב, מתוך מחשבה שכתיבה על דבר קרוב ללב תוליד בסופה טקסט מעניין יותר. הזכויות לכל מאמר שמורות לכותב.ת שלו.

כותבים וכותבות

גדי רימר

גדי רימר

חובב קולנוע מושבע מאז שנות התשעים. סטודנט לתואר ראשון בקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב - במגמת הפקה. כותב על קולנוע בכתב העת של סינמטק תל אביב ובמגזין ׳תזה׳ מטעם אגודת הסטודנטים.

גולי דולב השילוני

גולי דולב השילוני

רואה סרטים כמעט באובססיביות פחות או יותר מאז שעמד על דעתו, לפעמים כדי לברוח מהמציאות ולפעמים כדי להבין אותה. אוהב מאוד את הגל הצרפתי החדש. שותה קפה לפני שהולך לישון כדי לחלום מהר יותר.

עידו שץ

עידו שץ

סטודנט באוניברסיטת תל אביב. הולך לסינמטק כל כך הרבה עד שהתחיל לעבוד כסדרן בסינמטק תל אביב.

טל אבידן

טל אבידן

לומד תואר שני בקולנוע באוניברסיטת תל אביב לאחר תואר ראשון בפסיכולוגיה. חובב דמיון, חלומות וכל דרך שהם מתבטאים בסרטים. מאמין באימה שבקולנוע יותר מכל.

שני קיניסו

שני קיניסו

התאהב בקולנוע בגיל 8, בעת צפייה בסרט של צ'פלין. כותב ומרצה על קולנוע במקומות שונים ולעיתים אף משונים. למרות שצופה כמעט כל יום בסרט, עדיין אינו חושב שרואה מספיק סרטים.

יובל פרנס-מדר

יובל פרנס-מדר

סטודנט לקולנוע באוניברסיטת תל אביב. בוכה בסרטים. מבקר בסינמטק באופן קבוע עד כדי כך שהמאבטחים בכניסה בטוחים שאני עובד שם.

אוהד עמיחי

אוהד עמיחי

סינפיל מושבע מילדות. סטודנט לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב. אוהב להתעדכן בטרנדים עכשוויים בקולנוע, מוזיקה ואמנות בכלל.

אורי יעקובוביץ'

אורי יעקובובביץ'

סטודנט לקולנוע באוניברסיטת תל אביב, התאהב בקולנוע לאחר שצפה בכוכב הקופים. גר בסינמטק ואוהב לכתוב על קולנוע.

גיא יעקב המל

גיא יעקב המל

פריפריאל גאה, מכור למשחקי וידאו. בחיפוש נואש אחר משמעות פנימית ופלאפל של הביוקר.

דנה גרין

דנה גרין

סטודנטית לתואר שני ומתרגלת בקולנוע באוניברסיטת תל אביב. ראתה את סרטי דיסני כל כך הרבה פעמים עד שהשתכנעה שחלומות יכולים להתגשם והחליטה לעשות מזה מקצוע. שואפת להיות פרופסור לקולנוע, בדגש על דיסני, או נסיכה.

נעמה רק

נעמה רק

כותבת ומרצה על קולנוע וטלוויזיה איפה שנותנים לה. בימים אלה תמצאו אותה בטיים אאוט ובעין הדג, בעבר גם במאקו, עכבר העיר ומגזין את. אוהבת דברים מצוירים ו/או מזמרים.

ערן אלתר

ערן אלתר

יליד שנת 1996. שואף להיות יוצר קולנוע, מנסה גם לכתוב על קולנוע ובעיקר אוהב מאוד קולנוע באופן כללי.

חן שמואלי

חן שמואלי

סטודנטית לקולנוע וטלוויזיה באוניברסיטת תל אביב. אשת מילים, מאוהבת בקולנוע כעולם וכחוויה. כאן כדי לכתוב על זה.

נועה דולברג

נועה דולברג

ילידת 1996. סטודנטית לקולנוע ומדיה דיגיטלית באוניברסיטת תל אביב, אוהבת לראות ולערוך סרטים ושואפת ללמד בתחום בעתיד.

יובל אלבג

יובל אלבג

סטודנטית לתקשורת חזותית בבצלאל. עיצבה את כתב העת הזה, וגם דברים אחרים. עוד לא סיניפילית, אבל בכיוון